Priestor pre profesionálov vo svojom obore

Pôsobíme na trhu už viac ako 10 rokov a prešli sme si rôznymi situáciami ktoré nás utvrdzujú v tom, že v súčasnosti je pre povolanie profesionálneho vodiča potrebné mať guráž, chuť a odhodlanie.

Hľadáš prácu ako profesionálny vodič? My ti ponúkame príležitosť!

PREČO PRÁVE MY?

Aj napriek tomu že sa občas  pri našej práci musíme popasovať s rôznymi prekážkami, s našimi zamestnancami vždy jednáme férovo. Náš skvelý dispečérsky tím pre Vás nájde vhodné riešenie.

KDE BUDEŠ JAZDIŤ?

Naprieč celou Európskou úniou. Hlavne krajiny ako Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Taliansko a samozrejme aj naše susedné štáty.

AKÝ JE SYSTÉM PRÁCE?

Ponúkame rôzne varianty, vždy je to o vzájomnej dohode.

PONUKA PRÁCE

VODIČ MKD

Vodiči kamiónových súprav sú drsní chlapi a vodičky ešte drsnejšie. Nie je to len práca. Je to životný štýl, vášeň, poslanie. Možno jedna z našich súprav čaká práve na teba.

  • Miesto výkonu práce

    • Slovensko, Rakúsko, Česko, Nemecko, Francúzsko, Benelux, Taliansko, Španielsko
  • Náplň práce

    • Riadenie na plachtovej súprave - JUMBO, pridelenie vlastného vozidla alebo práca striedača (striedanie na Slovensku)
  • Ohodnotenie a benefity

    • Platené víkendy a sviatky, platené víkendové pauzy v zahraničí, bonusy za úsporu PHM, preplácané cestovné náklady na miesto výkonu práce

Mám záujem - dohodnúť pohovor

ŠPEDITÉR TRNAVA

Vodiči kamiónových súprav sú drsní chlapi a vodičky ešte drsnejšie. Nie je to len práca. Je to životný štýl, vášeň, poslanie. Možno jedna z našich súprav čaká práve na teba.

ČO POŽADUJEME?

Vodičský preukaz C+E
Flexibilitu
Spoľahlivosť

ČO PONÚKAME?

Stabilné zázemie
Férové podmienky
Ľudský prístup
Motivačný mzdový systém

AKTUÁLNE VOĽNÉ POZÍCIE

Značky

  • Profesionálny vodič
  • Jazdy EU
  • Pracovné príležitosti

Myslíme na Vás, nech ste kdekoľvek. Sme jeden tím, záleží nám na vzájomnej prosperite. Vážime si, že s nami pracujete.